O Klubu

Klub podnikatelek ze Zlínska, z.s. (dále jen Klub) je platforma pro osoby aktivní v podnikatelském prostředí Zlínského regionu. Setkání jsou určena nejen pro podnikatelky (pokud u konkrétní akce není uvedeno jinak), ale také pro ty, které o podnikání zatím jen přemýšlejí… nebo je láká téma setkání a chtějí načerpat nové informace.

HISTORIE HISTORIE

Na začátku byl konec projektu Podnikatelský miniinkubátor, jehož absolventky se chtěly dále scházet a podporovat se. Absolventky Miniinkubátoru se poprvé mimo inkubátor sešly 28.2.2014. V září 2015 byl Klub podnikatelek ze Zlínska zapsán jako spolek do spolkového rejstříku vedeného u Krajského soudu v Brně v oddílu L, vložce číslo 20789.

POSLÁNÍ, ÚČEL SPOLKU

Účelem Klubu podnikatelek ze Zlínska je vytvořit prostor pro setkávání, společné sdílení, vzájemnou podporu a spolupráci osob ze Zlínského kraje, které o podnikání uvažují, podnikat začínají nebo již podnikají. Aktivity jsou vyvíjeny s důrazem na etická a morální hlediska s cílem podpořit vzdělávání, kreativitu, osobní jedinečnost, slušné a etické podnikání a také podpořit zahajování podnikání v regionu.

PRAVIDLAAAA

1. Podmínky členství jsou popsány ve stanovách spolku.

2. Členka má povinnost být v souladu s posláním a cíli Klubu a zúčastnit se minimálně 5 pravidelných setkání za kalendářní rok.

3. Na setkání se může přihlásit jak členka Klubu, tak nečlenka. Setkání je zpoplatněno a cena pro členku a nečlenku se liší. V ceně členského/účastnického poplatku je zahrnut pronájem prostor, lektor, propagace, drobné občerstvení. Platba probíhá předem převodem na účet nebo osobně v hotovosti na setkání.

4. Přihlašování probíhá přes rezervační systém na webu Klubu a je možné nejpozději dva dny předem do 18 hod. Poté jsou rezervace uzavřeny a v případě zájmu o účast je nutno ozvat se emailem, telefonicky či přes Facebook.

5. Odhlašování probíhá přes rezervační systém na webu Klubu a je možné nejpozději dva dny předem. Poté je rezervační systém uzavřen a v případě, že se nemůžete setkání zúčastnit, ozvěte se prosím emailem, telefonicky či přes Facebook.

6. Na setkání je stanovena kapacita minimálně 8 osob (pokud není u akce uvedeno jinak). Pokud nebude kapacita naplněna (dva dny předem nebude alespoň 8 rezervovaných míst), bude setkání zrušeno, o čemž budou den předem emailem informováni jak přihlášení, tak lektoři.

Statutární orgán – výbor

Jménem spolku Klub podnikatelek ze Zlínska, z.s. je oprávněn jednat pouze předseda.

Mgr. et Mgr. Zdenka Barošová (Vymětalová) – předseda výboru

Ing. Jiří Baroš – člen výboru

Mgr. Hana Toncrová – členka výboru

Sídlo/Korespondenční adresa

Klub podnikatelek ze Zlínska, z.s.

Lesní čtvrť III 6970, 760 01 Zlín

IČ 04365445

Spolek je od 19.9. 2015 zapsán ve spolkovém rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně v oddílu L, vložce 20789.

Bankovní spojení

Fio banka: 2100873924/2010