Účetní poradna v Rožnově

Abyste to neměli daleko, přijeli jsme my za vámi!

V úterý 15.1.2019 proběhlo první setkání tohoto roku. Začali jsme netradičně – v Rožnově pod Radhoštěm. Akce se konají v Centru Zdravé já na Palackého ulici. Jedná se o multifunkční komunitní komplex, kde pod jednou střechou najdete např. masérky, pedikérku, kosmetičku, obchod se zdravou výživou a bezobalový obchod a od března také vegetariánskou restauraci. Před centrem můžete naplnit (či vybílit) sdílenou ledničku, poslat dál oblečení či hračky, které už nevyužijete, nebo si zacvičit jógu a zameditovat si. Prostě skvělé místo! A ještě skvělejší v tom, že zde budou probíhat akce našeho Klubu – ty nejbližší, co jsou před námi:

Tak snad se uvidíme!

A teď zpátky k věci. První letošní akce byla zaměřena na účetnictví a změny, které nám nový rok přináší. Zdenka Barošová všechny přivítala, stručně představila klub, činnost i lektorku dnešní akce. Skvělá Eva Obadalová z účetní kanceláře ASTUTA Zlín měla jako vždy připravenou osnovu změn, ovšem stěžejní byla diskuze nad dotazy jednotlivých účastníků – každý měl dostatek prostoru pro to, aby prodiskutoval vlastní situaci a získal tipy či návody, jak co řešit. Ať už to byla daňová evidence pro drobné podnikatele nebo účetnictví pro právnické osoby. 

Představujeme dnešní účastníky a jejich podnikání. Možná právě hledáte kontakt na někoho takového :-) 

  • Markéta Benkovášije extra parádičky: dětské softshellové oblečení, dámská a dětská trička z bio úpletů, kabelky, tašky a další krásnosti
  • Hana Halaštová – členka, je součástí Centra a provozuje obchod se zdravou výživou a bezobalový obchod
  • Yvonna Chrudinová – pronajímá chalupu ve Velkých Karlovicích
  • Zlatuše Kubějová – s manželem se věnují autodopravě
  • Michal Kučerka – pracuje ve stavebnictví a dělá obkladače
  • Lenka Randusová – s manželem provozují zemědělskou farmu
  • Markéta Šoborová – v současnosti na rodičovské dovolené, šije barefoot papuče pro děti
  • Lucie Žáčková – budoucí provozní chystaného vegetariánského bistra v Centru Zdravé já

Všem děkujeme za účast a doufáme, že z naše účetnického školení odcházeli pozitivně naladěni! A těšíme se na příště!

Pokud vás téma láká, rezervujte si místo na zlínském semináři – proběhne v únoru. 

Fotogalerii včetně zpětných vazeb naleznete na našem facebooku. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít